dezinfekcia SANISWISS

Produkty

biosanitizer S povrchy

Je určený na čistenie a dezinfekciu povrchov zdravotníckych pomôcok v rekordnom čase.
Saniswiss biosanitizer S formula je bez alkoholu, QUATs-free, ...

viac info

biosanitizer S obrúsky povrchy

Prémiové strečové obrúsky vyrobené z mikrovlákien , šetrné k životnému prostrediu, vopred hydratované s antimikrobiálnym roztokom biosanitizer S.

viac info

biosanitizer F podlahy

Univerzálny antimikrobiálny na dezinfekciu a čistenie všetkých umývateľných plôch.

viac info

biosanitizer H ruky

Určený na dezinfekciu rúk bez vody. Revolučný antiseptický hydratačný prostriedok na báze vody, s aktívnym kyslíkom (BHP) a nízka hladina alkoholu pre rýchle sušenie rúk.

viac info

biosanitizer I nástroje

Vhodný pre ručné čistenie a dezinfekciu termostabilných nástrojov všetkých typov. S jeho pH 7, ponúka výnimočnú materiálnu kompatibilitu pre všetky druhy nástrojov, ...

viac info

biosanitizer A sací systém

Špeciálne vyvinutý, je vhodný pre všetky typy sacích systémov. Intenzívne testy na celom svete uznávaných sacích systémov preukazali okrem iného aj odlučovačovanie amalgámu.

viac info

biosanitizer automate

Automatizovať nudné práce, ktoré predstavujú ručné dezinfekciu povrchov často nedbalý kvôli nedostatku času. S ním dezinfikovať všade a eliminovať riziko krížovej ...

viac info

saniswiss

Naše výrobky sú citlivé k prírode a k ľudskému zdraviu.

V dnešnom svete by sa mali nové riešenia pre dezinfekciu vyvíjať predovšetkým s ohľadom na dopad na životní prostredie a zdravie.
Spoločnosť Saniswiss, v spolupráci s renomovanými biologickými laboratóriami vyvinula nový ekologicky šetrný dezinfekčný prostriedok, biosanitizer™. Tato moderná technológia je založená na vypúšťaní plazmy H202. Skutočnosť, že sa používa iba voda a jej deriváty, zaisťuje bezpečnosť tohto dezinfekčného prostriedku pre užívateľa aj pre životné prostredie.

Priaznivé pre zamestnancov aj pacientov

Použití alkoholu v lekárskom prostredí môže spôsobovať alergie, choroby pľúc a suchosť pokožky u pacientov aj zamestnancov. Tieto rizika sa ľahko prekonávajú pomocou dezinfekčného prostriedku, pretože jeho zloženie neobsahuje prchavé organické zložky.
Biologický dezinfekční prostriedok naviac nemá žiadny chemický zápach a môže sa používať dokonca ako čerstvý neutrálny deodorant.

Patentovaná technológia

Prvá inovácia je založená na procese vybíjania plazmou “Boosting – obohacovanie „ zväčšuje sa antimikrobiálna kapacita aktívneho „peroxidu vodíku“ do ultra čisté vody (BHP).
Druhá inovácia je založená na výrobnom procese tohto nového dezinfekčného prostriedku, prekonala známu nestabilitu H202 a potrebu vyšších koncentrácií.

Švajčiarska značka

  • Švajčiarsko má vynikajúcu a neprekonateľnú povesť na ochranu životného prostredia.
  • Naše zručnosti v oblasti mikrobiológie a nových technológií nám umožňujú zostať v čele pokroku.

Švajčiarska kvalita

  • Kvalita je našou prioritou a Saniswiss je certifikovaný výrobca biocídov a zdravotníckych pomôcok, ktoré spĺňajú najprísnejšie normy ISO 13485.
  • Všetky výrobky Saniswiss sú vybavené značkou CE a prínos renomovaného švajčiarskeho certifikáciu.
  • Naozajstná záruka garancia kvality našich produktov pre užívateľov.
Copyrights ©2015: profistoma s.r.o. | All rights reserved | webdesign by ferix