rukavice

Nitrilové rukavice

safeHAND COATS

Rukavice odporúčané prosti precitlivenosti kože, účinné zmiernenie podráždenia kože, sú flexibilné a dobre živené. safeHAND COATS dodávajú pocit hodvábu a mäkkosti.

viac info

safeHAND

Diagnostické a ochranné púdru (vyrobené z kopolyméru butadiénu a akrylonitrilu). Vďaka modernej technológii výroby sú tieto rukavice dobrou alternatívou k latexovým rukaviciam.

viac info

safeDENT

Nitrilové jednorázové rukavice Safedent boli vytvorené pomocou zubných technikou. Vďaka moderným technológiám spĺňajú najvyššie štandardy hygieny a bezpečnosti.

viac info

effect PF BLUE

K dispozícii v modrej farbe PF Blue Effect, vďaka najnovších výrobných technológií majú vysoký komfort užívania. Ich flexibilita a sila sú rovnocennými latexovým rukaviciam.

viac info

Latexové rukavice

premier / premier PF

Premier latexové rukavice zaručujú vysokú flexibilitu a veľmi dobrú voľbu pre užívateľov. Latexové rukavice sú navrhnuté pre ľudí, ktorí nemajú alergiu na prírodný latex.

viac info

Vinylové rukavice

trendy / trendy PF

Vinylové rukavice sú charakterizované nedostatkom prítomnosti prírodného kaučuku a môže byť používané ľuďmi s "alergiou na latex."

viac info

rukavice SAFEMED SAFEMED

Balenie našich výrobkov má rôzne veľkosti.

Všetky výrobky spĺňajú vysoké európske normy s AQL 1,5, sú predmetom rozsiahleho testovania a majú príslušné doklady potvrdzujúce kvalitu, ktorá poskytuje užívateľovi kompletnú a spoľahlivou ochranu.

Sú v súlade s nasledujúcimi normami: EN 455, EN 420, EN 374 a majú podklady pre pracovanie so stykom s potravinami.

Copyrights ©2015: profistoma s.r.o. | All rights reserved | webdesign by ferix