dezinfekcia SANISWISS

Produkty

biosanitizer S povrchy

Je určený na čistenie a dezinfekciu povrchov zdravotníckych pomôcok v rekordnom čase.
Saniswiss biosanitizer S formula je bez alkoholu, QUATs-free, ...

viac info

biosanitizer S obrúsky povrchy

Prémiové strečové obrúsky vyrobené z mikrovlákien , šetrné k životnému prostrediu, vopred hydratované s antimikrobiálnym roztokom biosanitizer S.

viac info

biosanitizer F podlahy

Univerzálny antimikrobiálny na dezinfekciu a čistenie všetkých umývateľných plôch.

viac info

biosanitizer H ruky

Určený na dezinfekciu rúk bez vody. Revolučný antiseptický hydratačný prostriedok na báze vody, s aktívnym kyslíkom (BHP) a nízka hladina alkoholu pre rýchle sušenie rúk.

viac info

biosanitizer I nástroje

Vhodný pre ručné čistenie a dezinfekciu termostabilných nástrojov všetkých typov. S jeho pH 7, ponúka výnimočnú materiálnu kompatibilitu pre všetky druhy nástrojov, ...

viac info

biosanitizer A sací systém

Špeciálne vyvinutý, je vhodný pre všetky typy sacích systémov. Intenzívne testy na celom svete uznávaných sacích systémov preukazali okrem iného aj odlučovačovanie amalgámu.

viac info

biosanitizer automate

Automatizovať nudné práce, ktoré predstavujú ručné dezinfekciu povrchov často nedbalý kvôli nedostatku času. S ním dezinfikovať všade a eliminovať riziko krížovej ...

viac info

biosanitizer A

3-v-1

čistiaci prostriedok, dezinfekčný prostriedok, dezodorant

Saniswiss biosanitizer A biosanitizer je špeciálne vyvinutý a je vhodný pre všetky typy sacích systémov. Intenzívne testy na celom svete uznávaných sacích systémov preukazali okrem iného aj odlučovačovanie amalgámu. To potláča tvorbu akejkoľvek peny, ktorá môže narušiť riadne fungovanie centrály v sacom systéme. Odporučené na denné použitie pre súčasné dezinfekcia, dezodoráciu čistenie a starostlivosť o všetky sací systém systémov, vrátane separátorov amalgámu a pľuvadlo. Je to hyper-aktívny a koncentrované zloženie umožňuje úsporu nákladov v priebehu, a zároveň znížiť dopad na životné prostredie počas vypúšťania do odpadových vôd. Silne koncentrovaný biosanitizer činí 500 litrov priamo na použitie riešenie s iba 5 litrov koncentrátu (riedenie 1%).

Baktericídne EN 1.040, EN 13727, EN 14561, MRSA. yeasticide EN 1275, EN 13624, EN14562. vírus HBV, HCV, HIV, BVDV.


Copyrights ©2015: profistoma s.r.o. | All rights reserved | webdesign by ferix