dezinfekcia SANISWISS

Produkty

biosanitizer S povrchy

Je určený na čistenie a dezinfekciu povrchov zdravotníckych pomôcok v rekordnom čase.
Saniswiss biosanitizer S formula je bez alkoholu, QUATs-free, ...

viac info

biosanitizer S obrúsky povrchy

Prémiové strečové obrúsky vyrobené z mikrovlákien , šetrné k životnému prostrediu, vopred hydratované s antimikrobiálnym roztokom biosanitizer S.

viac info

biosanitizer F podlahy

Univerzálny antimikrobiálny na dezinfekciu a čistenie všetkých umývateľných plôch.

viac info

biosanitizer H ruky

Určený na dezinfekciu rúk bez vody. Revolučný antiseptický hydratačný prostriedok na báze vody, s aktívnym kyslíkom (BHP) a nízka hladina alkoholu pre rýchle sušenie rúk.

viac info

biosanitizer I nástroje

Vhodný pre ručné čistenie a dezinfekciu termostabilných nástrojov všetkých typov. S jeho pH 7, ponúka výnimočnú materiálnu kompatibilitu pre všetky druhy nástrojov, ...

viac info

biosanitizer A sací systém

Špeciálne vyvinutý, je vhodný pre všetky typy sacích systémov. Intenzívne testy na celom svete uznávaných sacích systémov preukazali okrem iného aj odlučovačovanie amalgámu.

viac info

biosanitizer automate

Automatizovať nudné práce, ktoré predstavujú ručné dezinfekciu povrchov často nedbalý kvôli nedostatku času. S ním dezinfikovať všade a eliminovať riziko krížovej ...

viac info

biosanitizer H

2-v-1

ručné pena

hydratačný dezinfekčný prostriedok

Saniswiss biosanitizer H je určený na dezinfekciu rúk bez vody. Revolučný antiseptický hydratačný prostriedok na báze vody, s aktívnym kyslíkom (BHP) a nízka hladina alkoholu pre rýchle sušenie rúk.

Jeho bohatá pena použije jemne bez odpadu. Vdaka najnovším kozmetickým výskumom má skvelé hydratačné účinky..biosanitizer H ponúka široké spektrum účinnosti na väčšine druhov baktérií, to je tiež kompatibilný s latexovými, nitrilové a vinylové rukavice. Testované dermatologicky (nie je testovaná na zvieratách).

Baktericídne EN 1500, EN 1040, EN 1276, účinné proti MRSA, VRE, enterokoky NDM-1. fungicíd. yeasticide EN 1275, EN 1650. virucíd pôsobí proti HBV, HCV, HIV, BVDV, chrípka Humaine, dielensky, vakcinačné, H5N1, H1N1, EN 14476 Norovirus.


Copyrights ©2015: profistoma s.r.o. | All rights reserved | webdesign by ferix