dezinfekcia SANISWISS

Produkty

biosanitizer S povrchy

Je určený na čistenie a dezinfekciu povrchov zdravotníckych pomôcok v rekordnom čase.
Saniswiss biosanitizer S formula je bez alkoholu, QUATs-free, ...

viac info

biosanitizer S obrúsky povrchy

Prémiové strečové obrúsky vyrobené z mikrovlákien , šetrné k životnému prostrediu, vopred hydratované s antimikrobiálnym roztokom biosanitizer S.

viac info

biosanitizer F podlahy

Univerzálny antimikrobiálny na dezinfekciu a čistenie všetkých umývateľných plôch.

viac info

biosanitizer H ruky

Určený na dezinfekciu rúk bez vody. Revolučný antiseptický hydratačný prostriedok na báze vody, s aktívnym kyslíkom (BHP) a nízka hladina alkoholu pre rýchle sušenie rúk.

viac info

biosanitizer I nástroje

Vhodný pre ručné čistenie a dezinfekciu termostabilných nástrojov všetkých typov. S jeho pH 7, ponúka výnimočnú materiálnu kompatibilitu pre všetky druhy nástrojov, ...

viac info

biosanitizer A sací systém

Špeciálne vyvinutý, je vhodný pre všetky typy sacích systémov. Intenzívne testy na celom svete uznávaných sacích systémov preukazali okrem iného aj odlučovačovanie amalgámu.

viac info

biosanitizer automate

Automatizovať nudné práce, ktoré predstavujú ručné dezinfekciu povrchov často nedbalý kvôli nedostatku času. S ním dezinfikovať všade a eliminovať riziko krížovej ...

viac info

biosanitizer I

3-v-1- dezinfikuje, čistí, obnovuje lesk nástrojov

Saniswiss biosanitizer I je vhodný pre ručné čistenie a dezinfekciu termostabilných nástrojov všetkých typov. S jeho pH 7, ponúka výnimočnú materiálnu kompatibilitu pre všetky druhy nástrojov, vrátane najcitlivejšie rotujúce nástroje, vŕtačky, kovy, NiTi, karbidu volfrámu, oceľ, plasty, sklo, porcelán, gumy a silikónu, môže byť namočený bez korózie rizika alebo zafarbenie, vrátane niekoľkých hodín cez noc.

Nákladovo efektívne, a to až do 150 litrov hotového roztoku na použitie môžu byť získané s koncentrovanou fľaša 750 ml (riedenie 0,5%). Nielen, že zaručuje optimálny mikrobiologické výsledok, ale navyše, ale tiež obnoví lesk nástrojov. Zloženie biosanitizer I je odvodený od Oleo chémie a zároveň je VOC-free, bez alkoholu a bezaldehydový. Pretože jeho hyper-koncentrácie a jeho ľahko biologicky rozložiteľných čistiacich prostriedkov, úniky do životného prostredia sa zníži štvornásobne v porovnaní s klasickým produktom zo staršej generácie.

Baktericídne EN 1.040, EN 13727, EN 14561, MRSA. yeasticide EN 1275, EN 13624, EN14562.mycobactericide EN 14563. vírus EN 1446, pôsobí proti HBV, PRV, HCV, HIV, BVDV, ľudskej chrípky, vakcinačné, H1N1, H5N1, herpes, HSV1

Spĺňa európske smernice o zdravotníckych pomôckach 93/42 / CEE (trieda IIa), prínos švajčiarskych certifikačných noriem.


Copyrights ©2015: profistoma s.r.o. | All rights reserved | webdesign by ferix