dezinfekcia SANISWISS

Produkty

biosanitizer S povrchy

Je určený na čistenie a dezinfekciu povrchov zdravotníckych pomôcok v rekordnom čase.
Saniswiss biosanitizer S formula je bez alkoholu, QUATs-free, ...

viac info

biosanitizer S obrúsky povrchy

Prémiové strečové obrúsky vyrobené z mikrovlákien , šetrné k životnému prostrediu, vopred hydratované s antimikrobiálnym roztokom biosanitizer S.

viac info

biosanitizer F podlahy

Univerzálny antimikrobiálny na dezinfekciu a čistenie všetkých umývateľných plôch.

viac info

biosanitizer H ruky

Určený na dezinfekciu rúk bez vody. Revolučný antiseptický hydratačný prostriedok na báze vody, s aktívnym kyslíkom (BHP) a nízka hladina alkoholu pre rýchle sušenie rúk.

viac info

biosanitizer I nástroje

Vhodný pre ručné čistenie a dezinfekciu termostabilných nástrojov všetkých typov. S jeho pH 7, ponúka výnimočnú materiálnu kompatibilitu pre všetky druhy nástrojov, ...

viac info

biosanitizer A sací systém

Špeciálne vyvinutý, je vhodný pre všetky typy sacích systémov. Intenzívne testy na celom svete uznávaných sacích systémov preukazali okrem iného aj odlučovačovanie amalgámu.

viac info

biosanitizer automate

Automatizovať nudné práce, ktoré predstavujú ručné dezinfekciu povrchov často nedbalý kvôli nedostatku času. S ním dezinfikovať všade a eliminovať riziko krížovej ...

viac info

biosanitizer S obrúsky

2-v-1 detergent a dezinfekcia v jednom

sú prémiové strečové obrúsky vyrobené z mikrovlákien , šetrné k životnému prostrediu, vopred hydratované s antimikrobiálnym roztokom biosanitizer S. Na rozdiel od klasických obrúskov biosanitizer S obrúsky sú hrubé a rozťažné, netrhajú sa a zostanú mokré dlhšiu dobu. Výhodou je čistenie a dezinfikovanie súčasne.

S jedným obrúskom zotretie až 4 m2. Tieto inovácie prispievajú nielen k zníženiu odpadu, ale taktiež si treba uvedomiť značné úspory. biosanitizer obrúsky zaručujú celkovú dezinfekciu a vylučujú akekoľvek odparovanie odpadu, pretože biosanitizer S je bez alkoholu, bez prchavých organických zlúčenín a ďalších škodlivých chemických látok. Je aktívna na hyper-rezistentné zárodky a spóry Clostridium difficile.

Baktericídne EN 1040 EN 1276, MRSA, VRE. fungicíd EN 1275 EN 1650 EN 13624. yeasticide EN 14348. virucíd actif sur HBV, HCV, HIV, BVDV, ľudskej chrípky, v dielni, kiahní, H5N1, H1N, EN 14476 Norovirus, adenovírus, rhinovirus, rotavírus. sporicide EN 13704 Clostridium difficile.

spĺňa európske smernice o zdravotníckych pomôckach 93/42 / CEE (Classe IIa), prínos švajčiarskych certifikačných noriem.Zaznamenaný Váh v Nemecku.


Copyrights ©2015: profistoma s.r.o. | All rights reserved | webdesign by ferix