dezinfekcia SANISWISS

Produkty

biosanitizer S povrchy

Je určený na čistenie a dezinfekciu povrchov zdravotníckych pomôcok v rekordnom čase.
Saniswiss biosanitizer S formula je bez alkoholu, QUATs-free, ...

viac info

biosanitizer S obrúsky povrchy

Prémiové strečové obrúsky vyrobené z mikrovlákien , šetrné k životnému prostrediu, vopred hydratované s antimikrobiálnym roztokom biosanitizer S.

viac info

biosanitizer F podlahy

Univerzálny antimikrobiálny na dezinfekciu a čistenie všetkých umývateľných plôch.

viac info

biosanitizer H ruky

Určený na dezinfekciu rúk bez vody. Revolučný antiseptický hydratačný prostriedok na báze vody, s aktívnym kyslíkom (BHP) a nízka hladina alkoholu pre rýchle sušenie rúk.

viac info

biosanitizer I nástroje

Vhodný pre ručné čistenie a dezinfekciu termostabilných nástrojov všetkých typov. S jeho pH 7, ponúka výnimočnú materiálnu kompatibilitu pre všetky druhy nástrojov, ...

viac info

biosanitizer A sací systém

Špeciálne vyvinutý, je vhodný pre všetky typy sacích systémov. Intenzívne testy na celom svete uznávaných sacích systémov preukazali okrem iného aj odlučovačovanie amalgámu.

viac info

biosanitizer automate

Automatizovať nudné práce, ktoré predstavujú ručné dezinfekciu povrchov často nedbalý kvôli nedostatku času. S ním dezinfikovať všade a eliminovať riziko krížovej ...

viac info

biosanitizer automate

Saniswiss biosanitizer automate

Automatizovať nudné práce, ktoré predstavujú ručné dezinfekciu povrchov často nedbalý kvôli nedostatku času. S ním dezinfikovať všade a eliminovať riziko krížovej kontaminácie pre zamestnancov, a zároveň zabezpečiť optimálnu mikrobiologickú účinnosť bez vytvorenia choroboplodné zárodky odpor. Automatizovať spustí vypočítanú dezinfekciu miestnosti objemu ktorá má byť liečená a na množstvo ml biosanitizer S (technológia BHP) potreba. Na rozdiel od produktov «klasický-chemické», biosanitizer S vďaka svojej prirodzenej nemajú toxické, nie je k dispozícii štandardné výstražná "nebezpečný tovar".

Neobsahuje ťažké kovy alebo kyselinu peroctovú. Len niekoľko minút je dostačujúca dezinfikovať celý vzduch a povrchy, vrátane tých, ktoré možno dosiahnuť voľným okom.biosanitizer automatizovať dezinfikuje všetky povrchy, priemerný izbu potrebuje menej ako 5 minút striekanie úväzok; to bude automaticky vypne na konci cyklu. Iba 30 minút odpočinku sú odporúčané pre konvenčné antimikrobiálnu účinnosť. Miestnosť môže byť použitá ihneď po prevzdušnenie jej objemu. Operácia sa vykonáva z ľudskej prítomnosti bezpečne. To nezanecháva žiadne stopy, a to za mokra, nie je riskantné povrchu alebo elektronických zariadení. Protokol pre použitie dodávané s regulátorom zaručuje perfektnú zvukovú prácu. Po použití, ponecháva príjemné odoslaná v ošetrenom miestnosti.

Baktericídne EN 1040 EN 1276, MRSA, VRE. fungicíd EN 1275 EN 1650 EN 13624. yeasticide EN 14348. virucíd actif sur HBV, HCV, HIV, BVDV, ľudskej chrípky, v dielni, kiahní, H5N1, H1N, EN 14476 Norovirus, adenovírus, rhinovirus, rotavírus. sporicide EN 13704 Clostridium difficile.


Copyrights ©2015: profistoma s.r.o. | All rights reserved | webdesign by ferix